Сторінки

воскресенье, 16 марта 2014 г.

_candy bar_

Привіт! Натхнення на дописи у блозі немає, але стараюсь підтримувати блогову життєдіяльність.. Треба напевно змінити тут обстановку (то я про сам вигляд блогу), сказати по правді я над цим працюю...
Щось накрутила в альбомах Пікаса, і не можу тепер розібратись.. хотіла впорядкувати все)) і видалила багато альбомів, а з ними фнформацію. Називається - "поприбирала"))
Ще зараз зарєструвалась в інстаграмі, затягує то правда, тепер частіше я з"являюсь там.
Ще вирішила що це не моє  - робити підсумки місяця, в мене на ПК все гарно посортовано, що дає змогу проаналізувати роботу за місяць. Допис, колаж, підбір фото - займає у мене багато часу - тому в цілях економії свого часу -вирішено було того не робити.
Ще щось хотіла написати: згадаю - допишу..

***
Не так давно випала мені нагода оформляти  candy bar, терміни стислі, бо підбір кольору до Дня народження відбувався майже до самого Дня народження, тому все робилось в останній момент. Все я сфотографувати не встигла, тому то тільки частинка декору. Самій цікаво як все виглядало в цілому, тому коли будуть фото - я обов"язково тут похвалюсь)) Кольори дня народження - бірюза, сірий та чорний. Все було в таких тонах і в одному стилі. Фотобутафорію я не враховую - тут стандарно губки більш до червоного (не хотілось яскравих, тому вирішили робити такі як на фото) і чорні вуса.
 

 
На сьогодні все!
Миру та добра усім!
ПА!

Комментариев нет:

Отправить комментарий